Gdy Lekarz Przepisuje Utratę Wagi

Uncategorized

Wiesz, że nadwaga lub otyłość to nie jest dobre dla ciebie. Jeszcze, to może być bardzo frustrujące, kiedy lekarz mówi musisz schudnąć dla swojego zdrowia.

Ale nie jesteś sam. Ponad 30% dorosłej populacji USA cierpi z otyłością, z indeksem masy ciała (BMI) — pomiar tkanki tłuszczowej na podstawie wzrostu i masy ciała-30 lub więcej. Jako porównania, zdrowego BMI pomiędzy 18.5 i 25.

Dlaczego Mój Lekarz Przepisze Odchudzania?Dlaczego Mój Lekarz Przepisze Odchudzania?

Ryzyko dla zdrowia, które pochodzą z nadwagą lub otyłością obejmują wysokie ciśnienie krwi, zapalenie stawów, cukrzyca, choroby serca i raka. W tym samym czasie, może się okazać, że nadwaga poważnie wpływa na twoje samopoczucie, szczególnie w naszych cienkich obsesję na punkcie kultury.

Chociaż to może być trudne, staraj się nie obrażać się, gdy lekarz zaleca utrata wagi, stanu zdrowia. Lekarz ma swoje dobro na uwadze, i stara się poprawić swoje zdrowie i jakość życia.

“Lekarz dał ci wskazówki, aby schudnąć ze względu na jego obawy, aby spróbować zatrzymać stan może dalej się rozwijać” – mówi Toby Smithson, RD, narodowy przedstawiciel amerykańskiego Stowarzyszenia dietetyków. “Nadwaga i otyłość stały się poważnym problemem zdrowia publicznego, która ma efekt domina, z wielu współistniejących przewlekłych chorób i stanów. Wiele osób zaczyna przybierać na wadze, a ich waga zwiększa się od tego zależy ich dobre samopoczucie od stóp do głowy”.

Jak Mam Zacząć Z Utratą Masy Ciała?

Pierwszy krok do udanego odchudzania jest zbieranie informacji na temat swoich możliwości. Tak więc, gdy twój lekarz mówi ci, aby schudnąć, ważne jest, aby zadać pytania i skonsultować się z lekarzem.

Możesz zacząć pytać swojego lekarza, ile wagi trzeba stracić, aby poprawić swoje zdrowie. Jak długo to będzie rozsądnie podjąć, aby schudnąć?

To może być przytłaczające, aby wybrać spośród różnych opcji, aby osiągnąć utratę masy ciała. Istnieją diety i programy ćwiczeń, leków i zabiegów chirurgicznych. Porozmawiaj ze swoim lekarzem o tym, jakie sposoby na odchudzanie są odpowiednie właśnie dla ciebie, biorąc pod uwagę twoją historię i aktualny stan zdrowia.

Jeśli lekarz nie jest pewien, że zalecenia, lub jeśli chcesz, aby spotkać się ze specjalistą, poprosić o skierowanie do medycznym nadzorem centrum kontroli wagi w szkole. Centra te multidyscyplinarne grupy ekspertów, w skład której wchodzą lekarze, dietetycy i fizjologów, którzy są specjalistami w pomaganiu ludziom schudnąć i utrzymać ją.

Przejąć inicjatywę z lekarzemPrzejąć inicjatywę z lekarzem

Co zrobić, jeśli twój lekarz nie przepisał utraty wagi, ale chcesz, aby twój lekarz, aby dać ci dodatkową motywację, aby schudnąć? Iść do przodu i umówić się na spotkanie, aby omówić utraty wagi, stanu zdrowia. Jeśli jesteś zdenerwowany, to może być przydatne, aby przynieść razem z przyjacielem lub członkiem rodziny, i zapisz swoje pytania z wyprzedzeniem.

A co, jeśli twój lekarz tylko przepisał utrata masy ciała za to, co cię martwi, jak i choroba zwyrodnieniowa stawów w bolą kolana, zamiast tego, aby omówić warunki? Należy pamiętać, że sama utrata masy ciała jest często rozwiązać szereg stanów medycznych, lekarz, być może, stara się przyjąć konserwatywne podejście. Jeśli nie Jesteś zaznajomiony z zaleceniem, zapytać, czy jest coś, co możesz zrobić, aby pomóc rozwiązać Swój stan zdrowia, podczas gdy jesteś na utraty wagi.

Odchudzanie dla zdrowia: jakie są opcje?

Kiedy trzeba, aby stracić 50 funtów lub więcej, to może wydawać się niemożliwe. Podczas gdy utrata wagi nie jest łatwe, dobrą wiadomością jest to, że istnieje wiele sposobów, którymi można z powodzeniem pracować w kierunku swojego celu.

Dietą i ćwiczeniami

“Najlepsza technika dla utraty wagi jest, aby zmniejszyć swoje kalorie, ale nie za nisko, i zwiększyć aktywność fizyczną, począwszy od cel nie mniej niż 30 minut, pięć dni w tygodniu, zwiększenie do 60 minut” – mówi Smithson. “To podstawa odchudzania”.

Jeśli próbujesz schudnąć w przeszłości, czy jest to Twoja pierwsza próba na utratę masy ciała, zaleca się zwrócić się do dietetyka w celu konsultacji na temat rodzaju i ilości produktów, które trzeba jeść. Dietetyk pomoże ci opracować indywidualny program diety, który działa dla twojego stylu życia, preferencji i potrzeb opieki zdrowotnej. Niektórzy dietetycy nawet wycieczki do domu, aby pomóc Ci stworzyć domową atmosferę, która może pomóc stracić na wadze.

Jeśli nie chcesz udać się do dietetyka, lub jeśli twoje ubezpieczenie nie obejmuje wizytę, istnieją inne opcje, w tym i komercyjne programy odchudzania. Jeśli zdecydujesz się pójść tą drogą, eksperci zalecają, aby wybrać program, która okazała się sukcesem dla wielu ludzi i poparte naukowymi dowodami. Tego typu programy będą zapewnić państwu wsparcie społeczności ludzi, którzy również pracują w kierunku utraty wagi.

Niezależnie od programu żywnościowego wybierzesz dla siebie, pamiętaj, że ćwiczenia są równie ważne jak dieta, odchudzanie. Przed rozpoczęciem programu ćwiczeń należy skonsultować się z lekarzem, aby upewnić się, że działalność planujesz bezpieczne dla ciebie. W tym czasie jak członkostwo w siłowni lub lokalnym ymca jest doskonałym rozwiązaniem, pamiętaj, że chodzenie jest to świetny sposób, aby uzyskać ćwiczenia – i to jest coś, co można zrobić w dowolnym miejscu.

“Polecam, że ludzie dostają krokomierz,” Apovian mówi. “Ludzie muszą starać się zrobić 4 km dziennie dla utraty wagi, lub około 10 000 kroków”.

Preparaty do odchudzania

Na razie nie ma żadnych leków, które powodują waga spaść w nocy, istnieje kilka leków na receptę dostępnych, które mogą pomóc w utraty wagi.

“Leki obecnie może pomóc stracić około 10% wagi ciała,” Apovian mówi. Obejmują one sibutramina, to lek, który pomaga kontrolować apetyt i orlistat, który pomaga blokować wchłanianie niektórych tłuszczów i witamin. Orlistat jest dostępny zarówno na receptę i ponad-the-counter formacji.

Istnieje również wiele leków na farmaceutycznym rurociągu, który może być bardziej skuteczne, niż obecnie dostępne, aby ludzie mogli stracić 15% do 17% od ich masy ciała.

Leki do utraty wagi, ale nie dla wszystkich. Jeśli masz wysokie ciśnienie krwi lub choroby serca, sibutramina nie jest bezpiecznym miejscem. Orlistat może utrudniać wchłanianie niektórych witamin i leków. Pamiętaj, aby sprawdzić się z lekarzem przed podjęciem jakichkolwiek form orlistata.

Eksperci zalecają, aby trzymać się z dala od jakichkolwiek suplementów diety, odchudzanie, które nie zostały jeszcze zatwierdzone przez FDA, takich jak efedryna lub ma Huang, ponieważ mogą one mieć poważne konsekwencje dla zdrowia.

Wreszcie, należy pamiętać, że nawet jeśli ty i twój lekarz zdecyduje się użyć leki, aby pomóc w utraty wagi, to wciąż ważne, aby przestrzegać zdrowego odżywiania i plan treningowy.

Chirurgii utrata masy ciała

Jeśli twój BMI 35 lub wyżej, możesz być kandydatem do chirurgii utrata masy ciała.

Opcje, które można omówić z lekarzem, który specjalizuje się w chirurgii bariatrycznej i treści żołądkowej obwodnicy.

W grupa znajduje się wokół górnej części żołądka, aby ograniczyć ilość jedzenia, może pomieścić w jednym czasie.

Do pomostowania żołądka, mały woreczek żołądka jest tworzony z obwodnicy wokół odcinka jelita grubego, który pochłania większość żywności, które można jeść.

Zabiegi te wiążą się z ryzykiem poważnych działań niepożądanych i wymaga dożywotniego zobowiązanie do diety i ćwiczeń fizycznych, aby pozostać zdrowym. Ale jeśli twoja waga powoduje znaczne szkody lub ryzyko dla zdrowia i nie są w stanie schudnąć z dietą i ćwiczeniami, operacja może być najlepszym rozwiązaniem dla ciebie.

“Większość pacjentów, którzy przychodzą do mnie, komu trzeba stracić 100 funtów lub więcej, nie chcę operacji, bo boją się,” Apovian mówi. “Nie sądzę, że ktoś powinien być wysunięty na operację, ale myślę, że ludzie powinni patrzeć na to jako realna alternatywa. To zajmie lata frustracji, utraty wagi i nabiera go z powrotem. Dla osób, których zdrowie jest zagrożone, być może z powodu cukrzycy lub nadciśnienia tętniczego, w jednym roku mogą stracić wszystkie wagi muszą stracić z bypass żołądka.”

Jak mogę utrzymać motywację dla długoterminowej utraty wagi?Jak mogę utrzymać motywację dla długoterminowej utraty wagi?

Na początek, poklepać się po plecach za dążenie schudnąć z powodów zdrowotnych. Droga do utraty wagi może być długa i, więc nie zapomnij wziąć czas, aby przyznać się do ciężkiej pracy.

Przypomnij sobie, dlaczego utrata wagi jest dla ciebie ważne. Być może twoim celem jest zostać hipotensyjne leków, lub może chcesz być w stanie grać w baseball z dziećmi na podwórku.

Wreszcie, należy pamiętać, że są tysiące ludzi, którzy tam byli w stanie stracić znaczną ilość masy i zapisać go. Krajowy rejestr kontroli wagi liczy ponad 5000 członków, którzy stracili 30 funtów lub więcej. Spróbuj odwiedzić stronę internetową rejestru czytać historie sukcesu i dowiedzieć się, co działa dla innych osób.

Pomyśleć tylko, że przez kilka lat będziesz też mogła by wejść w rejestr jako udany “frajerów” i są inspiracją dla innych.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *